Луксозен затворен комплекс, с паркомясто и такса обслуживания комплекс в цената, напълно обзаведен тристаен апартамент .
Агенция „Артисстрой" /www.artisstroy.com/ предлага: на вниманието ви напълно обзаведен тристаен непреходен апартамент с площ 146 кв.м на ет.4 от общо 4 в тухлена сграда част от зтворен комплекс с общи луксозни части в кв. Витоша, район Лозенец, в близост до два хипермаркета, с бърз достъп до МОЛ Парадайз, метрото „ Витоша" и Южен парк.
Разпределение: антре, дневна с кухненски бокс, две спални, две бани с тоалетна, тераса с гледки към планина. Апартаментът е напълно обзаведен, на две нива ,просторен и слънчев. Отоплението е на газ . В цената е включен външно паркомясто пред блока. Изложението е юг
Агенцията ОСИГУРЯВА БЕЗПЛАТНО СЪДЕЙСТВИЕ ПРИ ИПОТЕЧНИ БАНКОВИ КРЕДИТИ. Всички довършителни ремонти, дизайн проекти, обзавеждане. Оферта No 1008424
Други предложения за наеми моля на: апартаменти под наем София
Элитный закрытый комплекс, с парковочным местом и таксой за обслуживания комплекса в цене, полностью меблированная трехкомнатная квартира.
Агентство Артисстрой предлагает: Вашему вниманию полностью меблированную трехкомнатную двухуровневую квартиру площадью 146 кв.м на 4-м этаже из общих 4 в кирпичном здании, здание -часть от комплекса с общими элитными частями , круклосуточной охраной в кв. Витоша, район Лозенец, рядом два гипермаркета, с быстрым доступом к МОЛ Парадайз, станции метро Витоша и Южному парку.
Планировка: прихожая, гостиная с кухней, две спальни, две ванные комнаты с туалетом, терраса с видом на горы. Квартира полностью меблирована, на двух уровнях, просторная и солнечная. Отопление газовое. В стоимость входит открытое парковочное место перед кварталом. Экспозиция : ЮГ
Агенство предлагает бесплатные консультации и содействие по ипотечным кредитам.
Ремонты „ до ключ“, дизайнерские проэкты, меблировка. Предложение № 1008424
Еще больше вариантов пожалуйста здесь: : апартаменти под наем София